Zwiększ kompetencje swojego zespołu podczas intensywnych warsztatów

Dla małych i średnich firm Kogena oferuje warsztaty prowadzone zarówno w systemie otwartym jak i zamkniętym. Podczas treningów otwartych Twoi pracownicy spotykają się uczestnikami z różnych firm. Wspólnie uczymy się praktycznych metod sprzedaży i obsługi klienta wykorzystując przykłady z różnych branż czy obszarów biznesowych.

Oferujemy również możliwość warsztatów zamkniętych dla firm. W dogodnym dla Ciebie terminie. Wspólnie ustalamy wtedy zakres umiejętności i narzędzia, które członkowie Twojego  zespołu powinni poznać. W zależności od wyzwań Twojej organizacji, zbudujemy indywidualne programy dostosowane do specyfiki, problematyki i celów firmy. Warsztat taki może się odbyć wewnątrz firmy, a jego tematyka i przebieg zależy ściśle od wyzwań klienta.

Potrzebujesz świetnie przygotowanych pracowników do sprzedaży lub obsługi klienta - zatrudnij naszych absolwentów

Jeśli szukasz skutecznych i ambitnych pracowników do działu sprzedaży lub obsługi klienta to świetnie się składa. Część naszych absolwentów po zakończeniu warsztatów jest gotowa do podjęcia nowych wyzwań. Jednocześnie posiada pakiet kompetencji, który sprawia, że są gotowi do natychmiastowych działań.

Dodatkowo nasz konsultant HR ma kontakt z uczestnikami warsztatów nawet kilkanaście dni. Czy podczas rekrutacji masz tak dużo czasu na weryfikację wiedzy i umiejętności kandydatów do pracy? Napisz do nas kogo potrzebujesz a my damy Ci znać czy w grupie naszych absolwentów znajdują się osoby, które poszukują pracy i spełniają Twoje oczekiwania.

Dlaczego warto zatrudnić naszych absolwentów Kogena

  • rozumieją i potrafią stosować sprzedaż doradczą
  • rozmawiają językiem korzyści
  • korzystają z nowoczesnych narzędzi
  • potrafią zbudować swój warsztat pracy
  • nie tracisz czasu i pieniędzy na ich wdrożenie