W jaki sposób dokonać zapisu i opłaty?

Zapisujemy się poprzez formularz w podstronie “Zapisy”. Proszę wypełnić formularz, a następnie my wyślemy maila z danymi do przelewu i będzie można uiścić opłatę. Po jej wykonaniu prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu, a my będziemy mogli wysłać więcej szczegółów na temat wybranych warsztatów.

Czy można rozłożyć płatność na raty?

Jak najbardziej. W formularzu w rubryce “uwagi” wystarczy wyrazić chęć rozłożenia kwoty na raty. Wysyłamy wtedy formularz ratalny. Rozłożenie na raty odbywa się za pośrednictwem Banku Santander.

Czy mogę wziąć udział tylko w jednym module?

Tak. To ty decydujesz, który moduł wybierasz. Pamiętaj jednak, aby przystąpić do modułów Sprzedaż i Obsługa klienta należy wcześniej odbyć moduł Starter.

Czy dostanę fakturę za trening?

Tak. Wysyłamy fakturę drogą mailową.

Co mam ze sobą zabrać na szkolenie?

Z racji intensywnych warsztatów i nauki nowoczesnych narzędzi w niektóre dni może Ci się przydać laptop. Poinformujemy Cię wcześniej, w który dzień należy mieć go ze sobą.

Gdzie odbywa się szkolenie?

Szkolimy w nowoczesnych salach szkoleniowych przystosowanych do grupy. Około tygodnia przed rozpoczęciem warsztatu wysyłamy dokładne informacje nt. adresu szkolenia.

Czy nadaje się na trening jeśli nie mam żadnego doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta?

Oczywiście. Kogena powstała również w trosce o osoby, które chcą zacząć naukę od podstaw. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia. W Kogenie nauczysz się wszystkiego od początku.

Czy w trakcie szkolenia otrzymam pomoc w szukaniu pracy?

Jak najbardziej. Po zakupie co najmniej 3 modułów otrzymasz od nas niezbędną pomoc, w tym konsultacje z naszym działem HR. Pomożemy Ci to stworzyć CV i przygotować się do rozmowy. Również polecimy Cię do naszej bazy pracodawców czekających na naszych absolwentów.

Dlaczego Kogena, a nie inne formy nauki?

W Kogenie liczy się przede wszystkim praktyka. Badania dowodzą, że najwięcej wiedzy przyswajamy ćwicząc, działając. Właśnie dlatego stworzyliśmy trening oparty na ciągłym warsztacie, intensywnej praktyce i wykonywaniu zadań. Jest to najefektywniejsza metoda nauki podczas której zobaczysz jak wygląda praca z rzeczywistym klientem.