Dlaczego powstała Kogena?

null

Zapotrzebowanie

Dzisiaj na rynku każdy szuka programistów. No może prawie każdy. Jednak drugim najbardziej poszukiwanym „zawodem” jest sprzedaż i obsługa klienta. Tylko na serwisie pracuj.pl jest caly czas ponad 20.000 ofert pracy w tym obszarze. Czy ktokolwiek potrafi sobie wyobrazić jakąkolwiek firmę bez sprzedaży czy obsługi klienta? W dzisiejszych czasach to niemożliwe!
null

Kompetencje

Pracodawcy poszukują osób, które posiadają odpowiednie kompetencje. Kogena łączy najlepsze praktyki dobrej szkoły sprzedaży (której podstaw często brakuje mniej doświadczonym osobom) z nowoczesnymi narzędziami niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania w tym obszarze. Wielu kandydatów posiada niewielkie doświadczenie w sprzedaży czy obsłudze klienta, ale z dużą swobodą porusza się w nowych mediach.
Z kolei doświadczonym specjalistom często brakuje odpowiednich umiejętności z nowoczesnych narzędzi. Kogena stworzyła program, który w sposób kompleksowy obejmuje zakres oczekiwany przez pracodawców.
null

Praca i zarobki

Praca w sprzedaży czy obsłudze klienta przynosi mnóstwo satysfakcji. To ciągły kontakt z ludźmi. To jednocześnie jeden z niewielu zawodów gdzie wynagrodzenie jest właściwie nieograniczone. Wzrost kompetencji to praktycznie zawsze lepsze wyniki i wzrost pensji.
Wg serwisu Kariera.pl średnia zarobków w tym obszarze stale rośnie i wynosi dzisiaj ok. 4.500 zł. Plus oczywiście premie za wyniki ?

Kim są prowadzący warsztaty?

Jesteśmy wieloletnimi praktykami sprzedaży i obsługi klienta. Pracowaliśmy zarówno dla międzynarodowych korporacji jak i dla małych i średnich firm.

Będziesz pracować z grupą doświadczonych trenerów z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, autopromocji i wystąpień publicznych oraz z ekspertami posiadającymi “czarny pas” z najnowszych narzędzi kompleksowo wspierających sprzedaż i obsługę klienta.

Podczas warsztatów poznasz takie narzędzia jak

Jak uczymy?

Praktycznie, a nie teoretycznie. Wszystko co robimy odbywa się na sali warsztatowej pod stałą opieką trenerów i praktyków sprzedaży. O ile programowania można się nauczyć online to praca w sprzedaży czy obsłudze klienta wymaga bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem.

Nie przez przypadek, nazywamy się Kogena, co w języku estońskim znaczy doświadczony. Cała filozofia funkcjonowania firmy oparta jest na ciągłym i praktycznym zdobywaniu doświadczenia.

Dlaczego tak działamy? Według nas...

  • Nie nauczysz się jazdy na rowerze oglądając Tour de France
  • Nie zdobędziesz doświadczenia oglądając prezentacje na youtube
  • Nie zweryfikujesz swoich umiejętności na wykładzie
  • Nie nauczysz się sprzedaży z prezentacji – musisz ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć!