Maja Lose

Trener biznesu z praktycznym doświadczeniem sprzedażowym. Od kilkunastu lat prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży doradczej i obsługi klienta. Realizuje projekty konsultingowe z obszarów Customer Experience Management. Przybliża zasady komunikacji z klientem tym, którzy stykają się ze sprzedażą po raz pierwszy i rozwija kompetencje doświadczonych handlowców. Spędziła w sali szkoleniowej blisko 3000 godzin i przeprowadziła warsztaty i szkolenia dla ok. 2500 uczestników. Wśród jej klientów są między innymi: Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, BGŻ BNP, Parribas, Santander Consumer Bank, Servier, Velux, Arrow, Orbis, Telekomunikacja Polska, Ferrero, Kompania Piwowarska, Budimex, Inter Cars, Synexus, Kodilla. Zanim została trenerem, była handlowcem w Medicover (otrzymała tytuł Handlowiec Roku), a następnie Kierownikiem Działu Sprzedaży na Dolnym Śląsku. W firmie Promedis (obecnie należącej do Lux Medu) pełniła funkcję Dyrektora Działu Sprzedaży i Obsługi Klienta.

Elżbieta Sawczuk

Wieloletni praktyk sprzedaży. Ma 13 lat doświadczenia w sprzedaży w branżach ubezpieczeń, finansów i edukacji. Swoje bogate doświadczenie sprzedażowe zdobyła w jednym z dużych wrocławskich Call Center, gdzie przez kilka lat szkoliła Sprzedawców i Doradców Klienta. Przeprowadziła już ponad 5500 godzin szkoleń dla grup sprzedażowych. W jej szkoleniach uczestniczyło przeszło 600 uczestników. Autorka w branżowych pismach specjalistycznych takich jak As Sprzedaży, Szef Sprzedaży. Prowadzi szkolenia otwarte dla trenerów, handlowców i managerów.
Prelegentka na takich wydarzeniach jak: Trenferencja, Biznes Toastmasters, Młodzi na rynku pracy, Środowe Inspiracje oraz Mama w IT. Specjalista w tworzeniu nowatorskich rozwiązań biznesowych i programów szkoleń dopasowanych do potrzeb klienta. Z wykształcenia psycholog biznesu. Zawód trenera wybrała nieprzypadkowo. Łączy on jej pasję do rozwoju osobistego, z pasją pracy z ludźmi.

Piotr Wieczorek

Team builder i kreator wielu kampanii sprzedażowych, wykorzystujący dane oraz cyfrowe narzędzia do budowania skalowalnych biznesów. Koledzy znają go jako kreatywnego sprzedawcę. Spędza wiele czasu na poznawaniu biznesów i klientów w poszukiwaniu nowych idei oraz pomysłów. Obecnie rozwija Fly on the cloud, firmę pomagającą odkrywać wolność, mobilność, nowy sposób życia i pracy, dzięki rozwiązaniom cloudowym od Google czy Facebook.

Paweł Kotuliński

Paweł od ponad 4 lat związany z aplikacjami Google. Aktualnie Dyrektor Sprzedaży w firmie Fly on the Cloud odpowiedzialny m.in. za Google G Suite oraz Chrome for Work.
Na swoim koncie ma projekty dla największych firm w Polsce, takie jak Wawel SA, Mokate SA, eSmokingWorld, czy Polski Tytoń dla których przeprowadził cyfrowe transformacje z Google i nie tylko.

Dawid Kasprzyk

Przede wszystkim praktyk sprzedaży, trener. Swoją wiedzą chętnie dzieli się prowadząc wystąpienia i warsztaty m.in na Politechnice Wrocławskiej. Absolwent szkoły trenerów. W pracy zawodowej zajmuje się budowaniem produktów do sprzedaży i szukaniem skutecznych możliwości pozwalających skutecznie je dystrybuować. Sprzedażą produktów jak i usług zajmuje się już od prawie 9 lat. Pomaga małym i średnim firmom budować plany i strategie swoich działań, tak aby maksymalizować zyski przy dostępnych zasobach.
W zakresie szkoleń współpracował z takimi firmami jak Credit Suisse, Bank Zachodni, Bank Santander, Credit Agricole, Europejski Fundusz Leasingowy, Comarch i wiele innych firm będących liderami w Polsce lub na świecie.

Mateusz Duiwe

Mateusz łączy doświadczenie z pracy z klientami z różnych branż oraz umiejętności w zakresie znajomości nie tylko narzędzi Google, ale również rozumienie procesów strategicznych pozwalają mu na właściwe rozumienie potrzeb i proponowanie rozwiązań. Prowadził projekty konsultingowe (o różnych stopniach zaawansowania i zaangażowania działów IT, biznesu i R&D) dla takich firm jak Rankomat, Stx Next, Elokon, Tryumf, Tooploox, Grupa Domodi, RRC Poland czy Showroom. W firmie Fly on the cloud rozwija usługi G Suite i Google Cloud Platform.

Michał Kasprzyk

Przed publicznością czuje się jak ryba w wodzie, więc pomaga wygłaszać lepsze przemówienia ludziom, którzy chcą skuteczniej przekazywać swoją wiedzę lub inspirować innych. Mówca, czerpiący wiele z TEDa. Organizator TEDxWroclaw. Założyciel Biura Mówców Spice, które pomaga w kontakcie ze świetnymi prelegentami. Zaangażowany w projekt pierwszej europejskiej analogowej bazy kosmicznej z zespołem Space Is More.